KUIDAS ME ALUSTASIME

Levidera emuusikakool on käivitatud Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursi ja arengu-programmi ENTRUM raames. Muusika on alati olnud Markuse kireks. Ning kui noorte ettevõtluskonkurssil Entrum, toimusid ajurünnakud, jõudiski Markuseni visioon Levidera emuusikakoolist. Ideega tuli kaasa kohe ka Karel, kes arvas, et see on kindlasti midagi, mis tuleks teostada, seega alustasimegi Levidera emuusikakooli loomist. Oli palju takistusi, pettumusi ja põrumisi, aga samas ka palju motivatsiooni. Inimesed olid ideest vaimustunud ning jõudsime selle ideega ka Ajujahi TOP100 hulka. Tänaseks oleme leidnud endale ümber mentoreid ja professionaalseid õpetajaid ning avatud on ka Levidera esimene kursus.

MEIE OSKUSED

Esinemine74%
Muusikaarmastus96%
Muusika õpetamine85%
Kursuste videote tegemine78%

Meeskond

Karel NappusMüügijuht

Oleme Markusega tutvumisest saadik mõelnud koos välja erinevaid äriideid. Meie mõlema tuleviku eesmärk on saada edukateks ettevõtjateks. Kui Markus tahtis alustada E-Muusikakooli õpilasfirmana, oli ilmselge, et sellisest ettevõtluskogemusest ei saa ära öelda.

karelnappus@gmail.com

Berta ValdmaProdutsent

Mind on terve elu saatnud suur huvi video töötlemise ja salvestamise vastu. Olen lindistanud arvukaid sündmuseid professionaalsel tasemel. Kui Karel ja Markus pöördusid minu poole, paludes abi videokursuse valmistamisega, olin hea meelega valmis nende tegemistega kaasa lööma.

valdmaberta@gmail.com

Markus LemberTegevjuht

Minu eesmärk on saada ettevõtjaks. Selle tõttu oligi äärmiselt loogiline samm luua õpilasfirma. Olen saanud oma esimene suure ettevõtluskogemuse, mis on teerajaja mu tulevikule. Kuna muusika ja pillimäng on mulle äärmiselt hingelähedased, on E-Muusikakooli minu jaoks täiuslik projekt.

markuslember@gmail.com

Timo MännikProdutsent

OIen aidanud kokku monteerida mitmeid sketše, kooliprojekte ja videomängu salvestusi. Olen alati valmis kaasa lööma, kui tegemist on mõne laheda video projektiga, mida.E-Muusikakool minu jaoks oli. Koostöös meeskonnaga oleme suutnud luua midagi tõeliselt unikaalset.

timomannik@gmail.com

Rudolf-Gustav HanniTurundusjuht

Olen tegelenud turundusega 4 aastat ning välja töötanud erinevaid turunduslahendusi mitmetele (õpilas)firmadele. Kolmandas klassis ütles muusikaõpetaja mulle, et olen lootusetu. Peale seda pole muusikaga kokku puutunud. Mulle põnev väljakutse turundada midagi, milles isiklik kogemus puudub.

rudolf-gustav.hanni@eesti.ee

Karl Angelo MaiuriTurundusguru ja toote evangelist

Minu eesmärk ettevõtjana on alati olnud luua midagi tõeliselt unikaalset täiustamaks meie igapäevaelu. Kuuldes E-Muusikakoolist nägin ma võimalust realiseerida enda eesmärke nagu ma seda kunagi varem teinud pole. Olen E-Muusikakooli panustanud kõik enda oskused ning olen väga rahul projekti seniste tulemustega.

angelomaiuri@icloud.com

Oled valmis muusika õppimiseks? KURSUSED